Obserwatorzy

24 cze 2011

Fotogra w Art Piaskownicy

Stosunkowo rzadko mi sie zdarza brac udzial w zabawach,ale kiedy tematem jest niebo nie moge sie oprzec.Fotografowac niebo uwielbiam!Zwlaszcza w porze wschodu i zachodu:] Skusilam sie jednak na fotozabawe w Art Piaskownicy.
Wytyczne fotogry;  

"Pokażcie nam swój wakacyjny nastrój, niebiańską radochę w sercach,ze wreszcie są upragnione wakacje. Nawet jeśli dziś,jutro,pojutrze siedzicie w biurze w końcu każdy dzień przybliża Was do leżenia na trawie i gapienia się w ten niebiański błękit."

Ja nie moglam sie zdecydowac,wiec ponizej kilka fotek mojego "niebianskiego" (o tak,w morde,niebiansko paskudnego!) lata;

 


Kocham focic niebo:)
Wszystkie foty poza ostatnia,to piekne Saint Andrews ,ostatnia to nasze zacne niebo na Glasgowicami :] Cos tam jednak udalo sie pokazac nie od tej najgorszej strony:)

Milego wieczoru zycze:] Ja spadam sie sykowac do pracy.

4 komentarze:

sell my car pisze...

Your blog is full of blue colours. Awesome and very beautiful photographs you shared here. First one is best to keep in computer desktop.

angel pisze...

Piękne zdjęcia:)

domy warszawa pisze...

Piękny widok wieczorami! :)

christian counseling pisze...

I have read the information which you have mentioned here. And I am really very glad after read here and I appreciate for the information that you presented, these are awesome photographs collection.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...