Obserwatorzy

26 sie 2012

Nabyłam kolejny,kapsułkowy ekspres do kawy.I o ile Dolce Gusto'a tez bardzo lubie to jednak muszę przyznać,że ten wyrzuca w siebie napitki dużo przedniejsze aniżeli wspomniany przed chwilą!!Wybrałam najtańszą wersję ale jak dla mnie zupełnie wystarczającą do tego mogłam go nabyć w sklepie stacjonarnym


i wyszło mi tyle samo co z czekaniem w sklepie online.Kolejna jego przewaga nad Gustem to to,że kaw jest wybór o wiele większy chociaż co ja mówię-wybór jest ogromny.Tassimo ma same plusy:] Jak kto nie wierzy polecam spróbowac kawki-poezja!


Ja stary kawosz Wam to mówię:]
Ponieważ nie mam co pokazać (zmierzchowego haftu przybywa w dlaszym ciągu ale nie chce mi sie z ramy ściagac,jak juz udało mi sie wyjątkowo równo i gładko naciągnąć:] mój nowy kącik roboczy.
Tadam:]


Przy okazji widać na załączonym obrazku,że praca wre:]
Ponieważ panowie już czas jakiś temu ściągnęli rusztowania i zleźli mi w końcu z dachu do normlaności (w miarę) powróciła zbiorcza antena a razem z ta równowaga craftowy kanał w telewizji;mój prawie numer jeden:] Przebija go w zależności od dnia jedynie Pick Tv. W każdym razie panie tam kartkują aż furczy więc i ja chyba długo nie pozostane obojętna na papierowe wdzięki,tym bardziej że CZAS NAJWYŻSZY ten krok uczynić.
Poza tym biegam,dacie wiarę?Na dokładkę mi sie to podoba a całe swoje życie nie cierpiałam wszelkich sportów:] zaczęło sie od tego,że nie cierpie również opony która zaczyna mi sie pojawiać na moim boskim ciele;trzeba działać! 
Ja spadam.Już mnie nie ma!

4 komentarze:

lilavati pisze...

ja również kocham swojego Boscha tassimo:) Za super kawę i za to, że nie zajmuje mi połowy kuchni:)

ewa pisze...

Ja niestety zostane wierna moim kapsulkom nespresso, bo tylko one przypominaja smak kawy z wloskich barow, ktore rozpiescily mnie przez ostatnich 12 lat.

Ola pisze...

kacik wyglada bardzo pracowicie haha :-)

LUNA pisze...

he he prawie jak u mnie !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...