Obserwatorzy

3 paź 2012

Czy to się da leczyć?

A jeśli sie da,to czy jest to wskazane?Moja boska bluza nówka sztuka wprost z Ebay'a,


nie wiem dlaczego wygląda tu na brązową bo w realu jest czarna.Komplet Bellowej biżu plus pierścionki handmade (nie baj mi ) z Ebay'a (a jakże)


Zdziwieni tapetką?


Nie sądzę :D I od razu chwalę się co dostałam ledwo parę dni temu;


Od pierwszego października ruszyła sprzedaż biletów na Breaking Dawn 2 !!!!!!!!!!  Dodam tylko że mam  urlop od 15 a grać to zaczynają od 16 i mam zamiar kupić bilety na pierwszy seans minutę po północy!!! Albo kolejny jeśli na ten juz biletów nie będzie (natychmiast po tym zaleję się łzami:P)
Nie,zdecydowałam już-nie będę tego leczyć.Zwłaszcza po tym,kiedy zobaczyłam co znaczy być prawdziwym fanem powieści z Forks w tle,o ale o tym niebawem :D

5 komentarzy:

fagusia pisze...

:)) he he , to chyba nieuleczalne i sie pogłębia ;) Sama az tak bardzo nie przepadam , ale na ostatnia częśc tez sie do kina wybiore , bo wydaje mi sie najciekawsze i chyba najwiecej akcji w niej będzie . Takze tez czekam niecierpliwie na premierę :) pozdrawiam

Gałagutek pisze...

Bluza świetna :D
Leczenie jest bezcelowe ;)

ewa pisze...

Na moim ekranie bluza jest czarna. Twoja "choroba" bardzo mnie rozczula, Powiem ci ze pod wplywem twoich postow, probowalam obejzec pierwsza czesc ale niestety to nie dla mnie. Tablet tez mam i nie wiem jak kiedys moglam zyc bez niego.

Madziorek pisze...

widzę że Twoja choroba całkiem podobna do mojej ;-) z tą różnicą że moja się nazywa Potter ;-)

Wilandra pisze...

Jak mi się marzy ten tablet i to w białym kolorze właśnie ^^

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...