Obserwatorzy

1 lis 2012

Czerepy

Jak mówi moja babcia.Wielkorotnie juz pisałam o tym,że kubki,kebeczki i filiżanki to jedna z moich miłości,zbyt wielu niestety.Wstąpiłam wczoraj po raz pierwszy od długiego czasu do ulubionego charity shop'u w zupełnie innym celu i tam JE zobaczyłam.Od początku pewnie było że nie wyjdę bez nich ale czasem lubię sama siebie trochę pookłamywać bo pozwala mi się to częściwo pozbyć wyrzutów sumienia ( pt. kolejny czerep :P ). Częsciowo czuje sie rozgrzeszona bo odkąd posiadam expres na kapsułki Tassimo odczuwam dotkliwy brak filiżanek do espresso.Ekspres ten sam sobie dozuje ilość wody użytej do zaparzenia każdej z kaw i taka filiżanka wypełniona jedynie do połowy psuje przyjemność picia kawy.A ja tak małych filiżanek nie miałam,przeciwnie-cała masę wielkich kubasów itp. Wiele razy prawie klikałam Buy now na Ebay ale ceny też nie powalają atrakcyjnością.Wczoraj znalazłam wymarzone w wymarzonej cenie .Całe £1.99 a tyle radości!


Są piękne! Ponieważ raz rozpędzonej machiny nie da sie tak łatwo zatrzymać to w czasie kiedy miła pani zwiajała mi to wszystko w gazety wróciłam jeszcze po 3 inne :/ Równie atrakcyjne,zresztą spójrzcie sami


Też są dośc małe,maja około 10-11 cm wysokości.Całe 49 pensów za jedną! Grzech nie brać :]
Powinnam w sumie zmienic banerek na "love laugh buy" :-]
To teraz idę się napić kawy  :)

7 komentarzy:

Miuki-chan pisze...

Ale malusie. Też lubię kubki ale raczej te duże choć pewnie gdybym trafiła na takie jak w drugim zestawie trudno byłoby przejść koło nich obojętnie. Urocze są, gratuluje udanych zakupów :)

Stella pisze...

Ty to potrafisz zawsze coś wynaleźć. :-) Ja espresso nie pijam, dlatego najbardziej zazdroszczę kubków z Puchatkiem i Tygryskiem? No tych, które kupiłaś na wycieczce nad jezioro.

Gałagutek pisze...

Jakie śliczne!! *_*
Ja też jestem maniaczką kubków, kubeczków i filiżanek :D
Mama już na mnie krzyczy, bo się w szafce nie mieszczą....
Masz zmysł kobito ;D

katesz pisze...

Ale fajne te mini kubeczki, ja kawy nie pijam, więc jeden 'czerep' mniej, bo też mam słabość do kubków.

Beata pisze...

Cudne są :-)

ewa pisze...

Jak na filizanki do espresso sa troche za duze. Jednak bardzo dobrze rozumiem twoja pasje do "skorup" , bo mam to samo.

Magdalena B pisze...

Z takich kubeczków o wiele lepiej się piję ;D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...